GKS Futsal: Strzelili 10 goli, nie tracąc żadnego

0
280

Z wyjazdowego meczu do Siemianowic piłkarze GKS Futsal Tychy przywieźli komplet punktów i aż 10 goli.

Od początku spotkanie przebiegało pod dyktando tyszan, którzy pierwszego gola zdobyli 1,5 minuty po rozpoczęciu gry, za sprawą celnego uderzenia Kołodziejczyka. Do przerwy GKS prowadził 4:0, bo do bramki trafiali także Pytel, Pasierbek i Haase. I choć w tej części meczu tyszanie grali przez dwie minuty w osłabieniu (2 żółte karki otrzymał Krzyżowski), rywale z tego nie skorzystali.

Po przerwie podopieczni Bartłomieja Nogi nie zwolnili tempa, a formą strzelecką błyszczał Pasierbek, który zdobył jeszcze dwa gole – nr 5. i nr 6., kompletując hat-tricka. Na listę strzelców wpisali się jeszcze kolejno Kołodziejczyk, Widuch, Banaszczyk i w ostatniej minucie – Pytel.

Po 7 meczach GKS Futsal zajmuje w tabeli 6. miejsce – 12 pkt (4 zwycięstwa, 3 porażki).

FC Silesia Siemianowice Śląskie – GKS Futsal Tychy 0:10 (0:4).

Bramki: Pasierbek 3, Kołodziejczyk 2, Pytel 2, Haase, Widuch, Banaszczyk.

GKS Futsal: Barteczka – Haase, Kołodziejczyk, Hiszpański, Widuch – Wróblewski, Banaszczyk, Sobecko, Kokot, Słonina, Pasierbek, Krzyżowski, Pytel.