Automatyka – GKS 5:2. Dotkliwa porażka w Gdańsku i 1:1 w play off

0
216

W drugim meczu ćwiećfinałowym play off PHL, GKS Tychy przegrał w Gdańsku z Automatyką 2:5.

Tyszanie znakomicie rozpoczęli rywalizację play off, wygrywając w sobotę na Stadionie Zimowym 5:0. Teraz Automatyka w pełni zrewanżowała się GKS i odprawiła faworyta z kwitkiem. W dzisiejszym meczu to rywale nadawali ton grze – po dwóch tercjach gospodarze prowadzili 3:0. I choć potem GKS zdobył dwie bramki, ten zryw nie wystarczył. Ostatnie minuty spotkania należały do rywali, którzy przypieczętowali wygraną dwoma bramkami.

Stan rywalizacji: 1-1. Trzeci mecz – w piątek, 22.02 w Tychach, o godz. 18.

Automatyka Gdańsk – GKS Tychy 5:2 (2:0, 1:0, 2:2).

1:0 Vitek – Polodna (1 min.)

2:0 Steber – Polodna – Maly (14 min.)

3:0 Golovin – Yelakov –  Rozhkov (32 min.)

3:1 Rzeszutko – Bagiński – Michnow (45 min.)

3:2 Komorski – Górny – Bryk (50 min.)

4:2 Marzec – Rompkowski – Danieluk (52 min.)

5:2  Rozhkov – Golovin – Tesliukevich (60 min.)

Murray – Pociecha, Ciura; Sykora, Cichy, Szczechura – Górny, Bryk; Klimenko, Rzeszutko, Bagiński – Kotlorz, Novajovsky; Jefimenko, Komorski, Michnow – Kolarz, Kogut, Gościński, Galant, Witecki.