GKS – Cracovia: Druga wygrana tyszan

0
29

W rozegranym dzisiaj drugim meczu finałowym PHL  GKS Tychy pokonał Comarch Cracovię 4:2 i w play off prowadzi już 2:0.
To był dzień Jarosława Rzeszutki, który dwoma znakomitymi  strzałami zapewnił tyszanom zwycięstwo. Po pierwszej tercji GKS przegrywał 1:2, ale stratę odrobił na początku drugiej, po golu Bartłomieja Pociechy.  Na 3:2 podwyższył w II tercji Rzeszutko, który pod koniec meczu ustalił wynik spotkania meczu.
Tyszanie wykonali plan – po dwóch meczach u siebie prowadzą 2:0, ale teraz rywalizacja przenosi się do Krakowa. Czy właśnie tam – jak przystało na „królewskie miasto” – odbędzie się w niedzielę koronacja?
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
1:0 Mateusz Bepierszcz – Radosław Galant – Jakub Witecki (06:17)
1:1 Petr Kalus – Tomas Sykora – Rafał Dutka (09:05)
1:2 Filip Drzewiecki – Damian Słaboń (19:52)
2:2 Bartłomiej Pociecha – Petr Kubos – Jarosław Rzeszutko (28:56) 5/3
3:2 Jarosław Rzeszutko – Petr Kubos – Andrei Makrov (31:39)
4:2 Jarosław Rzeszutko – Marcin Kolusz – Kamil Górny (52:09)
GKS Tychy: Zigardy, (Kosowski); Kubos, Pociecha, Makrov, Kristek, Kolusz; Bryk, Kotlorz, Witecki, Galant, Bepierszcz; Kolarz, Górny, Jeziorski, Komorski, Vitek; Zatko, Horzelski, Woźnica, Rzeszutko, Kogut.
Kolejne mecze: 25.03, godz. 18.30 Comarch Cracovia – GKS Tychy, 26.03, godz. 16.30 Comarch Cracovia – GKS Tychy.