Hokej: 2:4 z Podhalem

0
66

Hokeiści GKS Tychy przegrali wyjazdowy mecz z TatrySki Podhale Nowy Targ  2:4. To druga w tym sezonie porażka podopiecznych Jirzego Sejby z nowotarżanami.
Po bezbramkowej pierwszej tercji, w drugiej dwukrotnie Stefana Zigardy’ego pokonał Jarmo Jokila. W ostatniej odsłonie przewaga Podhala wzrosła do trzech goli, jednak potem dwukrotnie na listę strzelców wpisali się tyszanie – Martin Vozdecky i Jaroslav Kristek. Ten drugi wykorzystał przewagę 6 na 3, kiedy  dwóch rywali zjechało na ławkę kar, a trener Sejba wycofał bramkarza. W ostatniej minucie swojego trzeciego gola zdobył Jokila, strzelając do pustej bramki.
TatrySki Podhale Nowy Targ – GKS Tychy 4:2 (0:0, 2:0, 2:2). Bramki dla GKS: Vozdecky, Kristek.
GKS Tychy: Zigardy – Kubos, Ciura, Jeziorski, Komorski, Vitek – Zatko, Kotlorz, Bepierszcz, Kalinowski, Galant – Bryk, Pociecha, Vozdecky, Kristek, Woźnica – Górny, Gazda, Witecki, Rzeszutko, Bagiński.