Urodzinowe gole Piotra Myszora

0
111

Wczoraj (sobota, 04.10.) Piotr Myszor obchodził 34. urodziny, a w niedzielę (05.10.) poprowadził swój zespół do drugiej wygranej w I lidze futsalu. Tyszanin zdobył pięć z siedmiu goli!
Tyszanie już w 4. min. zdobyli gola, a rzut karny potężnym strzałem wykorzystał Piotr Kubica. Ten sam zawodnik, w 10. min. meczu zdobył drugiego gola. Reszta czasu była popisem kapitana zespołu – Piotra Myszora. Najbardziej doświadczony zawodnik GKS zdobył pięć goli (!), a cztery z nich w ostatnich trzech min. pierwszej połowy. Dobrych nastrojów tyszan nie zepsuła nawet jedna stracona bramka.
Po przerwie zespół Zbigniewa Modrzika zagrał na zbyt dużym luzie, a gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Pomimo dobrej postawy Marcina Sitko, Heiro zdobyło trzy bramki. Na więcej już tyszanie nie pozwolili, a wygrana 7:4 na trudnym terenie jest budująca dla GKS.
GKS Tychy awansował na drugą pozycję w tabeli. Do lidera z Polkowic tyszanie tracą trzy punkty. W kolejnym meczu podopieczni Zbigniewa Modrzika zagrają z Nbitem Gliwice.
Heiro Rzeszów – GKS Futsal Tychy 4:7 (1:7). Bramki: Kubica 2, Myszor 5.