Kolejna wygrana hokeistów

0
28

Hokeiści GKS Tychy kontynuują serię zwycięstw. We wtorek, 19 listopada tyszanie wygrali z AKSAM Unia Oświęcim 3:1, a kluczem do zwycięstwa była świetna dyspozycja Stefana Zigardiego.
Przez dwie pierwsze tercje dominującą stroną była drużyna gospodarzy. Zawodnicy Unii częściej zagrażali tyskiej bramce, jednak dzięki świetnej dyspozycji tyskiego bramkarza po czterdziestu minutach na tablicy świetlnej na lodowisku w Oświęcimiu widniał remis 1:1.
Decydująca okazała się trzecia tercja, w którą tyszanie weszli brawurowo. Już w 41. minucie Przemysława Witka pokonał Adam Bagiński, a chwilę później wynik ustalił Kacper Guzik.
Aksam Unia Oświęcim – GKS Tychy (1:1, 0:0, 0:2)
1:0 M. Jaros (02:51)
1:1 P. Mojzis – J. Vitek – J. Steber (13:49)
1:2 A. Bagiński – J. Vitek – M. Woźnica (40:40) 5/4
1:3 K. Guzik – P. Mojzis (42:16)

GKS Tychy: Zigardy – Kotlorz, Sulka; Woźnica, Bagiński, Vitek – Mojzis, Wanacki; Łopuski, Galant, Steber – Havlik, Sokół; Baranyk, Parzyszek, Witecki – Gwiżdż; Guzik, Rzeszutko, Piorun.