Hokej: Pewne zwycięstwo „Pasów”

0
37

We wtorek, 20 listopada hokeiści GKS Tychy wznowili rywalizację w ramach PLH. Tyszanie przegrali na wyjeździe z Comarch Cracovią Kraków 4:2.
Podopieczni Jana Vodili przespali pierwszą cześć gry i w połowie spotkania przegrywali 3:0. Później wzięli się do odrabiania strat, ale bramki Milana Baranyka i Teddego Da Costy nie wystarczyły do ogrania gospodarzy. Dodatkowo w trzeciej tercji swoja drugą bramkę strzelił Daniel Laszkiewicz i ustalił wynik spotkania na 4:2 dla Comarch Cracovii Kraków.
Comarch Cracovia – GKS Tychy 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
1:0 Daniel Laszkiewicz – Leszek Laszkiewicz – Damian Słaboń (3:56) 5/4
2:0 Sebastian Kowalówka – Patrik Valčak (22:10)
3:0 Aron Chmielewski – Sebastian Kowalówka – Robert Kostecki (28:06)
3:1 Milan Baranyk – Michał Kotlorz (29:29)
3:2 Teddy Da Costa – Jakub Wanacki (37:27)
4:2 Daniel Laszkiewicz – Sebastian Kowalówka – Leszek Laszkiewicz (42:32)
Kary: 8 – 10 min.
Comarch Cracovia: Radziszewski (Kulig) – Myjak (2), Besch, L. Laszkiewicz, Słaboń, D. Laszkiewicz (2) – Kłys, Dudas, Valcak, Dvořak (2), Horowski – A. Kowalówka, Noworyta, Chmielewski, S. Kowalówka, Kostecki (2) – Sznotala, Zieliński, Kmiecik, Rutkowski, Cieślicki.
GKS Tychy: Sobecki (Witek) – Jakes, Dutka, Woźnica, Simicek (2), Bagiński – Csorich (2), Wanacki, Sośnierz, Da Costa (2), Pasiut (2) – Sokół, Kotlorz, Baranyk, Parzyszek (2), Witecki.