TKS Nascon Kopex: Trzeci pucharowy sukces

0
46
Siatkarze TKS Nascon Kopex pokonali kolejną pucharową przeszkodę, pokonując w III rundzie Energę Pekpol Ostrołęka 3:1.
Zaczęło się nie najlepiej, bo pierwszego seta tyszanie przegrali do 17. W kolejnym jednak uporządkowali grę i teraz bardziej skoncentrowani przystępowali do kolejnych setów, które miały dość podobny przegieg. Siatkarze TKS szybko obejmowali kilkupunktowe prowadzenie i grając bardzo konsekwentnie, powiększali przewagę. Kolejne sety wyraźnie wygrali – dwa razy do 20 i do 17.
Pucharowa stawka zatem wzrasta, a rywalem w IV rundzie PP będzie kolejny pierwszoligowiec – Czarni Radom. W jego barwach występuje m.in. wielokrotny reprezentant Polski, olimpijczyk z Atlanty, Robert Prygiel (pełni w drużynie także funkcję II trenera).
TKS Nascon Kopex Tychy – Energa Pekpol Ostrołęka 3:1 (17:25, 25:20, 25:20, 25:17).
A kolejny mecz ligowy TKS już w sobotę, 27.10. Podopieczni Grzegorza Słabego podejmują KS Spodek Katowice. Śląskie derby rozpocznę się w hali przy al. Piłsudskiego o godz. 18.