Miasto Policja zaprasza na pokazy:  „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”

Opublikowano 11 czerwca, 2018 | przez Leszek Sobieraj

0

Policja zaprasza na pokazy: „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”

W piątek, 15.06 w OW Paprocany Komenda Miejska Policji organizuje pokazy w ramach akcji profilaktycznej „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

REKLAMA

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do 12.30. Będą pokazy z zakresu zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, udzielania pomocy osobie czy zwierzęciu pozostawionemu w samochodzie podczas upałów, ratowania człowieka uwięzionego w pojeździe, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w sytuacjach mogących wystąpić podczas wakacji.

Żeglarze z KŻ „Ziemowit” zaprezentują zasady bezpiecznej żeglugi, z możliwością zwiedzania łódek, będzie także symulacja wypadku drogowego z możliwością skorzystania z urządzenia symulującego dachowanie pojazdu oraz sprawdzenia swojej koordynacji ruchowej w alkogoglach. Atrakcją będzie pokaz możliwości „wszędołaza” oraz sprzętu będącego na wyposażeniu służb ratunkowych.

Współorganizatorami przedsięwzięcia są: KM Państwowej Straży Pożarnej, Oddział Rejonowy Śląskiego WOPR, Straż Miejska w Tychach, Klub Żeglarski „Ziemowit”, Technikum TEB Edukacja.

Podziel się informacją!Back to Top ↑