Miasto Sławomir i inni

Opublikowano 8 maja, 2018 | przez Wojciech Wieczorek

0

Sławomir i inni

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim odbędzie się druga edycja Tyskiego Festiwalu Disco Polo & Dance. Najjaśniejszymi gwiazdami tegorocznej imprezy będą Sławomir oraz zespół Boys.

REKLAMA

Bramy stadionu otwarte będą od godz. 17, zaś godzinę później imprezę otworzy grupa Blue Ray. W dalszej kolejności dla publiczności, która do Tychów przyjedzie z wielu zakątków Polski południowej, zagrają: Skalar (godz. 18.40), Top Girls (godz. 19.20), Fanatic (godz. 20), Piękni i Młodzi (godz. 21), Weronika (godz. 21.50), Mała Czarna (godz. 22.05) oraz najbardziej wyczekiwani przez festiwalową widownię: autor „Miłości w Zakopanem” i innych przebojów, czyli Sławomir (godz. 22.25) oraz na finał Marcin Miller i jego zespół Boys (godz. 23.10), których hitu „Jesteś szalona” z pewnością podczas koncertu nie zabraknie. Po ostatnim koncercie planowana jest jeszcze dyskoteka pod gołym niebem.

Jak informują organizatorzy, są jeszcze bilety w cenie 59 i 49 zł, które nabywać można drogą internetową poprzez portal eBilet.pl oraz tradycyjnie – w salonach empiku oraz sklepach Saturn i Media Markt.

Podziel się informacją!Back to Top ↑