Tyszanie w międzybrodzkim triathlonie

0
42

Tyszanie wystartowali w zawodach triathlonowych, które rozegrane zostały w Międzybrodziu Bialskim. Najlepszy okazał się Jarosław Kocur.
W zawodach wzięła udział czwórka tyszan, którzy mieli do pokonania trasę ponad 45 km. Zawodnicy musieli wykazać się dobrą forma, aby przebyć 1,2 km płynąc, 34 km jadąc na rowerze oraz 10 km biegnąc.
Najlepszy okazał się zawodnik Stowarzyszenia Promocji Lekkiej Atletyki w Tychach – Jarosław Kocur. Tyszanin dystans pokonał w czasie 3:55:21 (21:50 – pływanie, 2:53:59 – łączny czas po rowerze). Kocur na metę przybiegł z ponad 30 minutową przewagą.
Inni tyszanie zajęli miejsca poza podium. Grzegorz Mróz z czasem 5:29:22 był siódmy, a a Arkadiusz Stachoń dziewiąty (5:37:56). Wśród pań najlepsza była Daria Wójcik, która trasę pokonała w czasie 5:04:39.