TKS Kombud: Rozgromili Radlin

0
32
W drugim dniu turnieju o mistrzostwo III ligi siatkarze TKS Kombud Tychy także nie mieli problemów z odniesieniem przekonującego zwycięstwa. Pokonali Górnika Radlin 3:0 (25:17, 25:13, 25:18).
Po pierwszych, wyrównanych minutach pojedynek zdominowali tyszanie, którzy byli lepsi od rywali we wszystkich elementach gry. Już pod koniec pierwszego seta trener Grzegorz Słaby dał odpocząć Owczarskiemu i Bilgoniowi, a potem systematycznie dokonywał zmian i w dzisiejszym meczu zagrali wszyscy siatkarze TKS. Dzięki temu podstawowi gracze będą w pełnej dyspozycji przed niedzielnym „meczem prawdy” z AZS Politechnika.
Zespół AZS Politechnika Gliwice stracił dzisiaj seta w pojedynku z Winnerem Czechowice. Spotkanie to zakończyło się wygraną AZS 3:1 (23:25, 25;18, 25:21, 25:18). TKS i AZS mają na koncie po dwie wygrane.
W niedzielę, 12.02 grają: godz. 11 Górnik Radlin – Winner Czechowice, godz. 13:30 TKS Kombud Tychy – AZS Politechnika. Hala przy al.Piłsudskiego, wstęp wolny.