Poniedziałkowy seans w Andromedzie

0
152

Jaka jest współczesna dziewczyna? Czy można ją zaszufladkować? Na te pytania będą mogli sobie odpowiedzieć kinomani, którzy w poniedziałek 4 marca o 18:00 udadzą się do tyskiej Andromedy, w którym odbędzie się seans „Reality” w reżyserii Tiny Satter. Wstęp wolny.

Niemal intymne, zamknięte w 90 minutach, spotkanie z „Reality”, to idąc tropem „Najgorszego człowieka na świecie”, portret współczesnej dziewczyny w wersji 2.0. W tej roli Sydney Sweeney pokazuje, że ma wystarczający talent, by zostać wielką aktorką.

Włosy ma spięte w niedbały kok, wzrok wlepiony w monitor. Żółte trampki nie mają sznurówek, a pod białą koszulą prześwituje podkoszulek. 25-letnia Reality Winner (w tej roli gwiazda „Euforii” – Sydney Sweeney) jest młodą tłumaczką, która ma swoją rutynę. Po pracy prowadzi zajęcia jogi, robi zakupy na kolejne dni, sączy mrożoną kawę i publikuje selfie na Instagramie. W stresowych sytuacjach chroni się humorem. Reality jest pełna sprzeczności. Zauważają to agenci FBI, którzy przeszukują jej dom. Dziewczyna jest podejrzana o wydrukowanie tajnych dokumentów. Ona jednak zdaje się przejmować bardziej swoim kotem i psem, których stresuje obecność obcych mężczyzn.


źródło: MCK Tychy