W piątek 31 lipca o godz. 18.00 w Tichauer Art Gallery odbędzie się wernisaż wystawy prof. Włodzimierza Kwiatkowskiego „Quies Spatiorum Clausorum”, czyli „Spokój zamkniętych przestrzeni”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Włodzimierz Kwiatkowski jest malarzem i pedagogiem, wykładającym między innymi w Królewskiej Katalońskiej Akademii Sztuk Pięknych w Barcelonie. Jego dzieła prezentowano na wystawach w kraju i za granicą. Znajdują się również w kolekcjach muzealnych i prywatnych, w tym w zbiorach rodzin królewskich Hiszpanii, Norwegii, Maroka oraz Arabii Saudyjskiej.
Ekspozycja obejmuje klasyczne malarstwo dwuwymiarowe oraz realizacje 3D, w których artysta łączy malarstwo z przestrzenią. Zastosowane w nich innowacyjne rozwiązania techniczne zostały objęte ochroną patentową.
Wernisaż odbędzie się w Tichauer Art Gallery, mieszczącej się na terenie Browaru Obywatelskiego.
Jeśli chcesz się podzielić z nami jakąś informacją, lub byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia napisz do nas na adres:
redakcja@twojetychy.pl
© Copyright 2023 - Tychy.pl | Wszystkie Prawa Zastrzeżone

