We wtorek mieszkańcy będą mogli porozmawiać z prezydentem Tychów Maciejem Gramatyką. Zaplanowano zarówno dyżur telefoniczny, jak i popołudniowe spotkanie na Wartogłowcu.
W godz. od 10.00 do 12.00 prezydent będzie odbierał telefony podczas dyżuru w redakcji „Twoje Tychy”. Czytelnicy mogą dzwonić pod numer 32 325 72 38. Tego samego dnia o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Wartogłowca. Zaplanowano je w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Cmentarnej 54.
Będzie to okazja do rozmowy o sprawach miasta oraz potrzebach dzielnicy. Zachęcamy do skorzystania z dyżuru telefonicznego lub udziału w bezpośrednim spotkaniu z prezydentem Tychów.

