KS Ronin z tytułami mistrzowskimi

0
91
Fot. arch. pryw.

Dwa złote i dwa brązowe medale zdobyli zawodnicy Klubu Sportowego Ronin podczas zakończonych Mistrzostw Polski Muaythai. Po krajowym sukcesie mistrzowie Polski rozpoczynają przygotowania do mistrzostw świata w Bangkoku.

Zawodnicy Klubu Sportowego Ronin zakończyli udział w Mistrzostwach Polski Muaythai z czterema medalami. Największe sukcesy odnieśli Filip Bąk i Kacper Kozłowski, którzy wywalczyli złote medale i tytuły mistrzów Polski.

Do dorobku klubu dołożyli się także Natan Sapa i Bartek Botor, którzy zdobyli brązowe medale. Dla KS Ronin to kolejny udany start w zawodach rangi mistrzowskiej.

– Nie ukrywamy, że od kilku sezonów przywożenie medali z mistrzostw Polski i pucharów Polski stało się dla naszych zawodników normą – mówi prezes klubu Sebastian Szut.
– To najlepszy dowód na to, że te wyniki nie są dziełem przypadku, ale efektem codziennej pracy zawodników, trenerów i całego naszego środowiska. W szkoleniu dzieci i młodzieży w muaythai oraz kickboxingu w Tychach i Bieruniu nie mamy sobie równych. Ogromne gratulacje należą się trenerowi Olkowi, całej kadrze trenerskiej KS Ronin oraz rodzicom naszych zawodników. Bez ich zaangażowania takie sukcesy nie byłyby możliwe – podkreśla.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj