To nie tylko kapitan drużyny, ale przede wszystkim prawdziwy lider – zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Swoim doświadczeniem, spokojem oraz podejściem do pracy od lat wyznacza standardy i jest wzorem dla młodszych zawodników.
Boiskowa inteligencja, zaangażowanie i charakter Tomasza Śniega mają ogromny wpływ na cały zespół. Klub poinformował, że rozgrywający pozostanie w Tychach na kolejny sezon. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez rok z opcją przedłużenia o następne rozgrywki.
36-letni zawodnik trafił do GKS-u Tychy pod koniec czerwca 2024 roku i bardzo szybko stał się jednym z najważniejszych ogniw drużyny. Śmiało można powiedzieć, że na parkiecie jest przedłużeniem ręki trenera Tomasza Jagiełki. Oprócz świetnego rozumienia taktyki wyróżniają go także waleczność i ambicja.
W minionym sezonie Tomasz Śnieg rozegrał na pierwszoligowych parkietach 35 spotkań. Spędził na boisku blisko tysiąc minut i zdobył ponad 400 punktów. Kilkukrotnie zasłużył również na miano MVP meczu, prowadząc zespół do ważnych zwycięstw ligowych.

