Jubileuszowa wystawa fotograficzna

0
129

W Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków otwarto wystawę fotografii przygotowaną przez wychowanków placówki oraz uczniów TEB Liceum i Technikum w Tychach. Ekspozycja została zorganizowana w ramach obchodów 75-lecia nadania Tychom praw miejskich.

Na wystawie zaprezentowano fotografie ukazujące miasto z perspektywy dzieci i młodzieży. Jak podkreślali organizatorzy, prace przedstawiają Tychy w sposób nieoczywisty i pełen indywidualnych spojrzeń autorów.

W otwarciu wystawy uczestniczył zastępca prezydenta Tychów Paweł Grosman, który oficjalnie zainaugurował wydarzenie. Opiekunką młodych autorów zdjęć była Beata Mendrek, natomiast wydarzenie poprowadził dyrektor placówki Maciek Gruchlik. Wśród gości obecni byli także przedstawiciele samorządu oraz lokalnych środowisk społecznych, m.in. Barbara Konieczna, Mikołaj Figlarski oraz przedstawiciele Inicjatywa Tyska. Artystycznym uzupełnieniem wernisażu był występ zespołu tanecznego ILUZJA prowadzonego przez Angelina Pietraszek.

Wystawę można oglądać do końca maja w siedzibie Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj