Piłkarze GKS-u Tychy bezbramkowo zremisowali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki w meczu rozegranym w Pruszkowie. Dla trójkolorowych było to ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie.
Choć obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, kibice nie zobaczyli żadnej bramki. Mecz był wyrównany i momentami bardzo fizyczny, a zarówno gospodarze, jak i Tyszanie mieli swoje okazje, jednak zabrakło skutecznego wykończenia akcji.
Po remisie w Pruszkowie GKS dopisał do swojego dorobku jeden punkt. Przed Tyszanami jeszcze jedno spotkanie – w sobotę 24 maja o godzinie 16:30 trójkolorowi podejmą na własnym stadionie Stal Rzeszów w ostatnim meczu sezonu.

