W Mediatece odbył się koncert „AUKSO x Maciej Niesiołowski: Z batutą i humorem”. Na scenie wystąpili muzycy AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy pod batutą Macieja Niesiołowskiego.
Wydarzenie zorganizowano 9 maja w Mediateka. Podczas koncertu publiczność mogła usłyszeć AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy prowadzoną przez Maciej Niesiołowski. W koncercie udział wzięła również Anita Maszczyk. Fotorelację z wydarzenia przygotował Grzegorz Krzysztofik.











