Z batutą i humorem – galeria foto

0
113
Fot. Grzegorz Krzysztofik.

W Mediatece odbył się koncert „AUKSO x Maciej Niesiołowski: Z batutą i humorem”. Na scenie wystąpili muzycy AUKSO Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy pod batutą Macieja Niesiołowskiego.

Wydarzenie zorganizowano 9 maja w Mediateka. Podczas koncertu publiczność mogła usłyszeć AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy prowadzoną przez Maciej Niesiołowski. W koncercie udział wzięła również Anita Maszczyk. Fotorelację z wydarzenia przygotował Grzegorz Krzysztofik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj