„Kierunek Buenos Aires!” – argentyńskie rytmy nad Paprocanami

0
256

W piątek, 25 lipca o godz. 20.00, Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany ponownie stanie się muzyczną sceną w ramach cyklu Muzyczne wieczory nad jeziorem Miejskiego Centrum Kultury. Tego wieczoru publiczność wyruszy w podróż do Argentyny dzięki koncertowi zespołu Z Harfą w Tle.

Program obejmuje najpiękniejsze standardy argentyńskie, pełne pasji i emocji, inspirowane tangiem, folklorem oraz muzyką latynoamerykańską. Całość zabrzmi w wyjątkowych aranżacjach z udziałem harfy, co nada występowi niepowtarzalnego klimatu.

Skład zespołu:

  • Katarzyna Zabielska – harfa
  • Joanna Tabaczek-Socha – flet
  • Milagros Abreu Machado – wokal
  • Kacper Jakimek – kontrabas
  • Tomas Celis Sanchez – perkusja

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.