W piątek, 25 lipca o godz. 20.00, Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany ponownie stanie się muzyczną sceną w ramach cyklu Muzyczne wieczory nad jeziorem Miejskiego Centrum Kultury. Tego wieczoru publiczność wyruszy w podróż do Argentyny dzięki koncertowi zespołu Z Harfą w Tle.
Program obejmuje najpiękniejsze standardy argentyńskie, pełne pasji i emocji, inspirowane tangiem, folklorem oraz muzyką latynoamerykańską. Całość zabrzmi w wyjątkowych aranżacjach z udziałem harfy, co nada występowi niepowtarzalnego klimatu.
Skład zespołu:
- Katarzyna Zabielska – harfa
- Joanna Tabaczek-Socha – flet
- Milagros Abreu Machado – wokal
- Kacper Jakimek – kontrabas
- Tomas Celis Sanchez – perkusja
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

