Za nami dwa ćwierćfinałowe starcia fazy play-off w pierwszej lidze koszykarzy. Z Wrocławia tyszanie wrócili z porażką i zwycięstwem, co sprawia, że stoją przed szansą rozstrzygnięcia rywalizacji na swoją korzyść na własnym parkiecie.
W czwartek i w piątek o godzinie 19 na parkiecie tyskiej hali sportowej przy al. Piłsudskiego 20 rozpocznie się trzeci i czwarty mecz ćwierćfinałowy pomiędzy GKS-em Tychy i WKK Wrocław. Walka trwa do trzech zwycięstw, a zespoły mają aktualnie po jednej wygranej. Jeśli tyszanom lub wrocławianom nie uda się w Tychach przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, decydujące starcie rozegrane zostanie 23 kwietnia o godzinie 19 ponownie we Wrocławiu.
Wejściówki na mecz można kupić w w kasie lub przez system ticketmaster w cenie 25 złotych (bilet normalny) i 15 złotych (bilet ulgowy). Do ceny biletu on-line jest doliczana opłata serwisowa. Karnetowicze pierwszą rundę fazy play-off mają w cenie karnetu, a najbardziej aktywni uczestnicy akcji ” Z Klasą pod KOSZem”, którzy odebrali voucher, mają bezpłatny wstęp na całą fazę play-off. Przed meczem na trybunach będą rozłożone klaskacze. Przedstawiciele klubu oraz drużyna zachęca do głośnego kibicowania i wspierania naszego zespołu przez całe spotkanie!

