Hokeiści GKS Tychy wygrali decydujący mecz finału Tauron Hokej Ligi i zostali mistrzami Polski!
Siódme spotkanie pomiędzy GKS Tychy a GKS Katowice musiało przynieść rozstrzygnięcie i przyniosło! Podopieczni trenera Pekki Tirkkonena wygrali po dramatycznej walce 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) i po pięciu latach odzyskali tytuł najlepszej drużyny w kraju.
W ostatnim meczu finału gole dla GKS zdobyli: Filip Komorski, Mark Viitanen, Mateusz Bryk i Rasmus Heljanko.






































