GKS TYCHY HOKEJOWYM MISTRZEM POLSKI! [FOTO]

0
1993
fot. Tomasz Gonsior

Hokeiści GKS Tychy wygrali decydujący mecz finału Tauron Hokej Ligi i zostali mistrzami Polski!

Siódme spotkanie pomiędzy GKS Tychy a GKS Katowice musiało przynieść rozstrzygnięcie i przyniosło! Podopieczni trenera Pekki Tirkkonena wygrali po dramatycznej walce 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) i po pięciu latach odzyskali tytuł najlepszej drużyny w kraju.

W ostatnim meczu finału gole dla GKS zdobyli: Filip Komorski, Mark Viitanen, Mateusz Bryk i Rasmus Heljanko.