Ostatni wyjazd futsalowców

0
137
fot. Piotr Podsiadły

Sezon futsalowy dobiega końca. Do rozegrania pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę zawodników z Tychów czeka ostatni w tych rozgrywkach mecz wyjazdowy. W Polkowicach zmierzą się z miejscowym Górnikiem.

Na dwa spotkania przed końcem sezonu trójkolorowi zajmują piąte miejsce. Strata do drugiej lokaty, która daje gwarancję gry w barażach o awans do Ekstraklasy jest już dziś zbyt duża, aby móc ją odrobić. Walka toczy się obecnie o jak najwyższe miejsce w tabeli. Wiele wskazuje na to, że pojedynek Górnika z GKS-em może zadecydować, która z tych drużyn zakończy rozgrywki na czwartym miejscu. Mecz rozegrany będzie 6 kwietnia o godzinie 16:00. Sezon futsaliści pożegnają z kolei za tydzień, 13 kwietnia o godzinie 18:00. Przed własną publicznością ich rywalem będzie AZS AWF Wrocław.