Postaw na OZE – start bez większych problemów

1
1014

Dziś o godz. 8.00 rozpoczęto przyjmowanie wniosków do programu Postaw na OZE. Program grantowy spotkał się z tak ogromnym zainteresowaniem, że już od wtorku przed budynkiem ustawiła się kolejka. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zanim rozpoczęto przyjmowanie wniosków, kilkusetosobowa kolejka ciągnęła się ulicą Cyganerii od numeru 51 niemalże po skrzyżowanie z ul. Skłodowskiej-Curie. Nad bezpieczeństwem i porządkiem czuwali funkcjonariusze straży miejskiej.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.