W Tychach i Bytomiu rozgrywane są od wtorku finały hokejowych Mistrzostw Polski Juniorów do lat 20. Bardzo dobrze spisuje się w nich zespół MOSM Tychy, który w niedzielę o godz. 16.30 na własnym lodzie zagra o złoty medal.
W meczach grupowych tyszanie nie mieli sobie równych, wygrali wszystkie trzy mecze (z Naprzodem Janów, Unią Oświęcim i Podhalem Nowy Targ) i z bilansem bramkowym 21:7 pewnie weszli do półfinału turnieju, gdzie pokonali Polonię Bytom 3:0. W drugim półfinale Naprzód Janów wygrał 3:2 z Jastrzębiem i to właśnie z katowiczanami MOSM Tychy zagra w niedzielne popołudnie o tytuł mistrzowski.
Początek meczu o godz. 16.30 na Stadionie Zimowym. Warto przyjść i wesprzeć tyszan na drodze po złoty medal.
Fot. Śląski Związek Hokeja na Lodzie

