Nieudana inauguracja Falconsów

1
173

Zawodnicy Falcons Tychy zainaugurowali dzisiaj na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozgrywki nowego sezonu futbolu amerykańskiego w Polskiej Futbol Lidze, jednak wyjazdu do stolicy Dolnego Śląska nie będą wspominać najlepiej.

Zawodnicy z Tychów rozpoczęli sezon od porażki 20:14. Do przerwy przegrywali 14:6 i choć druga połowa w wykonaniu tyszan wyglądała nieco lepiej, to mecz zakończył się przegraną. Kolejny mecz tyszanie ponownie zagrają na wyjeździe. 6 kwietnia w Katowicach zmierzą się z zespołem Silesia Rebels Katowice. Pierwszy mecz na własnym terenie Sokoły rozegrają 26 kwietnia.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.