
19 marca w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych. Wydarzenie to było okazją do uhonorowania osób zasłużonych w różnych dziedzinach życia społecznego, zawodowego, kultury oraz energetyki.
Odznaczenia nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministra Klimatu i Środowiska wręczył wicewojewoda śląski Michał Kopański. Wśród 50 wyróżnionych znalazło się aż ośmiu przedstawicieli Urzędu Miasta Tychy, co stanowi szczególne wyróżnienie i dowód uznania dla ich pracy oraz zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności.
Złote medale za długoletnią służbę otrzymali:
- Aneta Luboń-Stysiak – Zastępca Prezydenta Miasta Tychy
- Bożena Nowak
- Anna Grudka
- Bożena Chojnacka
- Bernadeta Bojdoł
- Dariusz Ferenc
- Paweł Dylewski
- Zbigniew Bochenek
Gratulujemy wszystkim odznaczonym i życzymy dalszych sukcesów w pracy oraz działaniach na rzecz społeczności lokalnej.
