Tyscy urzędnicy z odznaczeniami państwowymi

0
621
Na zdjęciu (od lewej strony) Zbigniew Bochenek, Bożena Nowak, Bożena Chojnacka, Anna Grudka, Bernadeta Bojdoł, Dariusz Ferenc, Aneta Luboń-Stysiak, Paweł Dylewski. Fot. UM Tychy

19 marca w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych. Wydarzenie to było okazją do uhonorowania osób zasłużonych w różnych dziedzinach życia społecznego, zawodowego, kultury oraz energetyki.

Odznaczenia nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministra Klimatu i Środowiska wręczył wicewojewoda śląski Michał Kopański. Wśród 50 wyróżnionych znalazło się aż ośmiu przedstawicieli Urzędu Miasta Tychy, co stanowi szczególne wyróżnienie i dowód uznania dla ich pracy oraz zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności.

Złote medale za długoletnią służbę otrzymali:

  • Aneta Luboń-Stysiak – Zastępca Prezydenta Miasta Tychy
  • Bożena Nowak
  • Anna Grudka
  • Bożena Chojnacka
  • Bernadeta Bojdoł
  • Dariusz Ferenc
  • Paweł Dylewski
  • Zbigniew Bochenek

Gratulujemy wszystkim odznaczonym i życzymy dalszych sukcesów w pracy oraz działaniach na rzecz społeczności lokalnej.