Kobiety z internetu

0
195

Spółdzielczy Dom Kultury „Tęcza”, we współpracy z Klubem Twórców Sztuki „Paleta”, zorganizował 10 marca wernisaż wystawy malarskiej Anny Kubczak. Ponad 40 prac można podziwiać w galerii przy al. Niepodległości 188 do 9 maja 2025 roku.

– Maluję głównie portrety kobiece, w tym czuję się najlepsza. Inspiracją dla mnie są różne zdjęcia, które akurat znajdę podczas przeglądania stron internetowych. Aczkolwiek kilka prac, które można podziwiać podczas wystawy, to portrety moich bliskich – opowiada autorka Anna Kubczak.