Wygrali po raz szósty

0
248

Po szóste z rzędu zwycięstwo sięgnęli w piątkowy wieczór piłkarze GKS Tychy. Tym razem na własnym obiekcie pokonali Pogoń Siedlce 2:0.

Po pierwszej połowie, która w wykonaniu gospodarzy nie wyglądała rewelacyjnie, po przerwie zespół trenera Artura Skowronka wziął się do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekać. Już na początku II połowy Natan Dzięgielewski idealnie wykończył dośrodkowanie Juliana Keiblingera, a w 65 min. rezultat ustalił Bartosz Śpiączka.

GKS TychyPogoń Siedlce 2:0 (0:0). Gole: Dzięgielewski (48’), Śpiączka (65’).

GKS Tychy: Łubik – Dijaković, Tecław, Nedić – Błachewicz, Bieroński, Szpakowski, Keiblinger (83’ Kubik) – Dzięgielewski (90’ Gębala), Śpiączka (79’ Stangret), Ertlthaler (79’ Makowski).

Fot. Łukasz Sobala / kp-gkstychy.pl