Piłkarze GKS Tychy pragną pomóc Hospicjum Św. Kaliksta I. w Tychach. W trakcie rundy wiosennej na Stadionie Miejskim wolontariusze będą zbierali środki, które zostaną przeznaczone na remont sal dla pacjentów w Hospicjum.
W zbiórce, prócz piłkarzy GKS Tychy uczestniczą: Klub Kibiców Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie Kibiców Tyski Fan.
– Zachęcamy do pomocy, która z pewnością przyczyni się do zwiększenia komfortu pacjentów – mówią organizatorzy akcji.
Nie jest to pierwsza taka akcja społeczna klubu. O niektórych wcześniejszych działaniach można poczytać na stronie internetowej GKS-u.

