GKS Tychy zachęca do pomagania tyskiemu Hospicjum

0
235
Tonie pierwsza akcja charytatywna GKS Tychy. Fot. gkstychy.info

Piłkarze GKS Tychy pragną pomóc Hospicjum Św. Kaliksta I. w Tychach. W trakcie rundy wiosennej na Stadionie Miejskim wolontariusze będą zbierali środki, które zostaną przeznaczone na remont sal dla pacjentów w Hospicjum.

W zbiórce, prócz piłkarzy GKS Tychy uczestniczą: Klub Kibiców Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie Kibiców Tyski Fan.

– Zachęcamy do pomocy, która z pewnością przyczyni się do zwiększenia komfortu pacjentów – mówią organizatorzy akcji.

Nie jest to pierwsza taka akcja społeczna klubu. O niektórych wcześniejszych działaniach można poczytać na stronie internetowej GKS-u.