Interwencja straży granicznej

1
5158
fot. 112Tychy

W piątek 28 lutego w godzinach popołudniowych funkcjonariusze śląskiego oddziału straży granicznej z placówki w Sosnowcu przeprowadzili kontrolę legalności pobytu obcokrajowców w wytypowanej lokalizacji przy ul. Astrów w Tychach. W trakcie ich działań okazało się, że trzy osoby, będące obywatelami Kolumbii i zamieszkujące pod tym adresem, przebywają na terenie Rzeczypospolitej Polskiej nielegalnie.

Osoby te zostały osadzone w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, trwają dalsze czynności w sprawie.

Z informacji przekazanych portalowi 112Tychy przez rzecznika prasowego Śląskiego Oddziału Straży Granicznej – por. SG Szymona Mościckiego wynika, że cała trójka otrzymała decyzję o konieczności opuszczenia terytorium Polski z zakazem ponownego wjazdu.

1 KOMENTARZ

  1. Znając życie i zawiłość przepisów nikt ich nie wydali z polski bo zapewne nie posiadają dokumentów.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.