Zamknięcie lodowisk sezonowych

0
285

Zima powoli dobiega końca, a z nią działalność sezonowych lodowisk. Mieszkańcy mogą skorzystać z lodowiska na terenie OW Paprocany oraz przy ul. Brzozowej jeszcze dwa dni – do niedzieli 2 marca.

Po tym dniu lodowiska zostaną wyłączone z użytku i rozpocznie się ich rozbiórka. Sezonowe lodowiska powrócą z nadejściem kolejnej, zimowej pory.