Nowe Impulsy II na torach

0
205

Od poniedziałku po torach województwa śląskiego jeżdżą trzy nowe Impulsy II Kolei Śląskich. Pierwszy raz nowe pojazdy Kolei Śląskich zaprezentowały się mieszkańcom w miniony poniedziałek na katowickim dworcu PKP.

Mikołów, Łaziska, Orzesze, Czerwionka-Leszczyny, Rybnik, Wodzisław Śląski, Chałupki, Rydułtowy, Racibórz to tylkoniektóre miejscowości, w których przywitano nowe pojazdy. Już wkrótce do tego grona dołączą Tychy,

Zobaczcie jak wyglądał pierwszy kurs pierwszego z 31 zamówionych przez samorząd Województwa Śląskiego i Koleje Śląskie nowych pojazdów.