Uruchomiony został Punkt Obsługi Mieszkańców oraz infolinia dla tyszan zainteresowanych projektem „Postaw na OZE”.
Uruchomiony we wtorek (25.02) Punkt Obsługi Grantobiorców znajduje się przy ul. Grota Roweckiego 42-44 w Tychach (3 piętro, pokój nr 308). Punkt stacjonarny czynny będzie w każdy wtorek w godzinach od 9:00 do 13:00 do czasu rozpoczęcia naboru wniosków.
Tyski magistrat uruchomił także infolinię (nr tel. 32 433 42 43) dla mieszkańców. Zgłaszanie zainteresowania możliwe jest zarówno pod podanym numerem telefonu, jak i na e-mail: ozetychy@niskaemisja.pl. Operator projektu deklaruje, że będzie udzielał informacji związanych z jego realizacją. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.
Projekt pn. „Postaw na OZE – rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy i Wyry” jest realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027.
Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest na stronie tyskiego Biuletynu Informacji Publicznej i na stronie dedykowanej OZE, na której znajduje się więcej informacji na temat warunków i rodzajów dofinansowania.

