MOSiR Tychy zaprasza do udziału w Turnieju Siatkówki Szkół Średnich, który odbędzie się w piątek, 21 lutego w Hali Sportowej przy Al. Piłsudskiego w Tychach.
Zgłoszenia przyjmowane są tylko do dziś (18.02.2025 r.) do godz. 13.00 na adres: zgloszenia@mosir.tychy.pl.
W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny oraz telefonu kontaktowy do jej przedstawiciela.
WARUNKI UCZESTNICTWA:
- kategorie wiekowe: roczniki 2009 – 2006;
- w turnieju mogą wziąć udział drużyny max. 10 osób – mogą być mieszane – które zgłoszą w terminie swój udział.
Za zajęte miejsca dla drużyn przewidziano dyplomy.

