Sześć medali dla tyskich lekkoatletów

0
241
fot. MOSM Tychy

29 stycznia w czeskiej Ostrawie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego w lekkiej atletyce. Na zawody pojechali reprezentanci sekcji lekkoatletycznej Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Tychach. Zawodnicy wrócili łącznie z 6 medalami w różnych kategoriach wiekowych.

Tyscy medaliści to:

  • Aleksander Gocal, złoty medal w konkursie skoku w dal juniorów młodszych
  • Julia Siwy, Złoty medal w skoku w dal Kobiet
  • Roksana Gaj, srebrny medal w biegu na 3000 m.
  • Mateusz Misterek, srebrny medal w trójskoku oraz srebrny medal w skoku w dal
  • Wiktoria Zagórska, srebrny medal w konkursie trójskoku U-18

Medale wręczała Lucyna Langer-Kałek, reprezentująca Śląski Związek Lekkiej Atletyki.