29 stycznia w czeskiej Ostrawie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego w lekkiej atletyce. Na zawody pojechali reprezentanci sekcji lekkoatletycznej Miejskiego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Tychach. Zawodnicy wrócili łącznie z 6 medalami w różnych kategoriach wiekowych.
Tyscy medaliści to:
- Aleksander Gocal, złoty medal w konkursie skoku w dal juniorów młodszych
- Julia Siwy, Złoty medal w skoku w dal Kobiet
- Roksana Gaj, srebrny medal w biegu na 3000 m.
- Mateusz Misterek, srebrny medal w trójskoku oraz srebrny medal w skoku w dal
- Wiktoria Zagórska, srebrny medal w konkursie trójskoku U-18
Medale wręczała Lucyna Langer-Kałek, reprezentująca Śląski Związek Lekkiej Atletyki.

