Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach zakończyli poszukiwania zaginionej 16-letniej Sylwii P.
Nastolatka, która 8 lutego oddaliła się z domu, odnalazła się w sobotę,15 lutego – jest cała i zdrowa. Wcześniej tyska policja opublikowała komunikat w sprawie jej zaginięcia, apelując o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu dziewczyny.

