Halo! Tu Tychy – miejski podcast

4
3508
fot. UM Tychy

W sobotę 1 lutego swoją premierę będzie miał nowy miejski podcast – Halo! Tu Tychy. Rozmów z mieszkańcami miasta, a także innymi ciekawymi osobistościami wysłuchać będzie można w serwisie Spotify oraz kanale YouTube Miasta Tychy.

– W każdym odcinku spotkamy się z wami – mieszkańcami tego miasta, porozmawiamy z tyszanami, których znacie z małego czy wielkiego ekranu, którzy zdobywali szczyty, sceny czy stadiony, ale też porozmawiamy z waszym sąsiadem, znajomą czy koleżanką z pracy, która ma szalone hobby. Wysłuchacie historii ludzi stąd, z Tychów – dobrego miejsca – zapowiada Marcin Godzik, którego głos można usłyszeć w dżinglu.

Jak przekonują twórcy – nie zabraknie rozmów w ulubionej kawiarni na Placu Baczyńskiego, długich spacerów po Paprocanach, anegdotek przy niedźwiadkach czy sportowych emocji na stadionie. A wszystko dzięki temu, że to właśnie goście podcastu wybiorą miejsce rozmowy i zaproszą do swojego (tyskiego) świata.

Rozmowy prowadzić będą Małgorzata Wawak oraz Marcin Stachoń.

4 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.