Trwa 33. Tyski Finał WOŚP

0
2067

Od rana na placu Baczyńskiego trwa 33. Tyski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tyszanki oraz tyszan wciąż czeka mnóstwo atrakcji. „Światełko do nieba” w wykonaniu Inferis Teatru Ognia zaplanowano na godzinę 20:05.

Relację z wydarzenia przedstawimy naszym czytelnikom nieco później, a póki co wrzucamy kilka zdjęć z dzisiejszego wydarzenia w obiektywie Piotra Podsiadłego.