Sobotni spacer po stadionie i TGS

2
148
fot. Artur Pławski

Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu – to niemal kultowa już propozycja na wyjątkowy spacer, który poprowadzi Kamil Hajduk. Odbędzie się jutro – 25 stycznia – o 11. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

W trakcie spaceru z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, szatnię, salę konferencji prasowych, sektor kibiców gości oraz zaplecze techniczne, a także wejść na poziom murawy i usiąść na ławce rezerwowych.

Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta, a do obejrzenia liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców.

Miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa)

Zapisy: 515 717 430 (także SMSem), k.hajduk@tgs.tychy.pl

2 KOMENTARZE

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.