25 stycznia (sobota) odbędzie się kolejna edycja tyskiego Parkrun’u, w której uczestnicy mają do ukończenia 5-kilometrową trasę przez Park Północny. Dystans można ukończyć biegiem, marszem lub spacerem, każdy dostosowuje tempo do siebie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9, zbiórka na wysepce w Parku Północnym. Udział we wspólnej aktywności fizycznej jest bezpłatny.
Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie parkrun.pl, wydrukować kod uczestnika i zabrać go ze sobą.

