Od stycznia choinki naturalne cięte, w donicach, a także sztuczne są odbierane z posesji zgodnie z harmonogramem wywozu.
W zabudowie jednorodzinnej – od poniedziałku, 20 stycznia. Dokładny termin odbioru drzewka ze swojej ulicy sprawdź w aplikacji EcoHarmonogram (aplikacja lub na stronie umtychy.pl/odpady).
Z kolei w budynkach wielorodzinnych, a więc spółdzielniach i wspólnotach na terenie miasta, odbiór świątecznych drzewek odbywa się raz w tygodniu – z odpadami gabarytowymi.


Choinki rozdało miasto w 15 minut 😁 odbierać będą dwa tygodnie 🫣
Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.