Ekologiczne zabawy na „B”

1
179

W nadchodzącą niedzielę – 22 września – w godz. 16.00-19.30 Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 zaprasza do udziału w EKOlogicznym Pikniku Rodzinnym na osiedlu B. Wydarzenie odbędzie się w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Bohaterów Warszawy 26 w ramach Budżetu Obywatelskiego. Wstęp wolny.

Program zawiera m.in.:

  • ekologiczne warsztaty dla dzieci
  • LEGO roboty
  • animacje i pokazy w wykonaniu Jo Art Show
  • animacje JUDO
  • spektakl z cyklu Teatr na 5

 

1 KOMENTARZ

  1. Na tym portalu miejskim, wpaja się ludziom do głów, że dobrze być eko.

    Firma Master też, od czasy do czasu organizuje ekoimprezy.

    Mam zatem pytanie. Czy nowy neon „Irys” na osiedlu B, zasilany jest np.fotowoltaiczne a może jednak prądem sieciowym z Tauronu ?

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.