Nowy samochód tyskich strażników miejskich

0
385
fot. SM Tychy

We wtorek 13 sierpnia Straż Miejska w Tychach otrzymała nowy samochód marki ford, który będzie wykorzystywany w czasie służby patrolowo-interwencyjnej na terenie miasta.

– Nowy samochód to w pełni funkcjonalny pojazd specjalny, w którym są 2 miejsca dla strażników, mały przedział cargo oraz zamykany „trzeci przedział” dla 2 osób które chwilowo rozminęły się z prawem – wyjaśniają strażnicy.