Pożar osobówki na parkingu

0
319
fot. 112Tychy

W środę 3 lipca około godziny 21:50 dyżurny tyskiej straży pożarnej odebrał zgłoszenie o płonącym samochodzie osobowym, który stał na parkingu osiedlowym przy ul. Dmowskiego. Dzięki szybkiej interwencji sytuacja została opanowana bez strat dla innych pojazdów.

Po przybyciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Strażacy podali jeden prąd wody w natarciu i szybko opanowali sytuację. Działania na miejscu trwały około czterdziestu minut.