Nowy bramkarz Trójkolorowych

1
245
fot. Michał Giel

Tyska hokejowa bramka będzie mocno obsadzona – Szymon Chabior podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt, który będzie obowiązywać przez najbliższy sezon. Młody i bardzo zdolny bramkarz dołączy do Tomasa Fucika i Kamila Lewartowskiego.

Szymon Chabior jest wychowankiem KTH Krynica i to właśnie tam uczył się hokejowego rzemiosła. Przed startem sezonu 2022/2023 przeniósł się do Tychów i w zespołach MOSM był wyróżniającym się zawodnikiem.

Kilka miesięcy temu w mistrzostwach Polski juniorów młodszych tyszanie zdobyli złoty medal. Najlepszym bramkarzem turnieju rozgrywanego w Krynicy Zdroju został właśnie Szymon Chabior.

17- letni bramkarz był również powoływany do reprezentacji Polski U-18. Przez kilka ostatnich tygodni wspólnie z drużyną przygotowuje się już do startu nowego sezonu.

 

1 KOMENTARZ

  1. Czyli szkolenie naszej tyskiej mlodziezy dalej leży,ale wazne ze rodzice placa niemalo,i hokejowi emeryci ktorzy nic nie osiągnęli w hokeju wychowuja kolejne pokolenia ktote nic nie beda potrafić.wazne ze kasa sie zgadza dla wlodarzy klubikow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj