Keratyna INOAR – dlaczego warto ją wybrać?

0
87
Włosy po keratynie Inoar

Keratynowe prostowanie to świetny sposób na wygładzenie i wzmocnienie Twoich włosów. Jeśli przeraziła Cię cena w salonie fryzjerskim, to kup keratynę np. marki INOAR i taki zabieg przeprowadź samodzielnie w domu.

Keratynowe prostowanie to świetny sposób na wygładzenie i wzmocnienie Twoich włosów. Jeśli przeraziła Cię cena w salonie fryzjerskim, to kup keratynę np. marki INOAR i taki zabieg przeprowadź samodzielnie w domu. Dlaczego warto właśnie z INOAR?

Keratyna INOAR – z marzeń o prostych i gładkich włosach

Marka, która idealnie wygładza i na długie miesiące prostuje włosy Brazylijek, zwyczajnie musi być też najlepsza i w innych krajach, także w Polsce. Wszystko zaczęło się od marzeń o prostych włosach. Założycielka tej marki – Innocencia Manoel od zawsze chciała zmienić coś w swoim wyglądzie i zamiast charakterystycznych spiralek, w lustrze zobaczyć idealnie proste włosy. Długie eksperymenty i badania, pozwoliły skomponować skład, dzięki któremu i Twoje włosy mogą być błyszczące i gładkie. Choć INOAR oferuje dziś całą linię kosmetyków, to właśnie produkty do keratynowego prostowania zapewniły jaj sławę i renomę na całym świecie.

Najlepsza keratyna plus moc odżywczych składników

To, co pomaga Brazylijkom to właśnie bardzo dobrej jakości keratyna, która wprasowana pod wysoką temperaturą, głęboko wnika do struktury włosa, zapewniając mu gładkość, moc i blask. To jaką keratynę wybierzesz, przekłada się też na efekt całego zabiegu. INOAR to gwarancja, że włosy na długie miesiące pozostaną piękne i zadbane. Te produkty to rewelacyjne S.O.S dla zniszczonych, napuszonych czy osłabionych np. permanentnym farbowaniem włosów. W ich składzie obecne są bowiem olejki i masła odżywcze, dzięki czemu włosy po zabiegu są lepiej nawilżone i bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Inoar Moroccan

Prosta formuła i łatwa aplikacja w keratynach Inaor

Kosmetyki dedykowane do domowego użytku powinny być łatwe i przyjemne w aplikacji. Nie jesteś przecież fryzjerem, a w domu z pewnością nie masz wagi aptekarskiej, by np. dokładnie odmierzyć proporcje. INOAR doskonale to rozumie i oddaje Ci do użytku produkt łatwy w aplikacji. Jego formuła odznacza się też skróconym czasem działania i delikatniejszym zapachem specyfiku. Nie musisz się więc poświęcać, by potem wyglądać pięknie i oszałamiająco. Z INOAR cały zabieg przeprowadzisz w bardzo sprzyjających warunkach. Całą instrukcję masz na www.fryzomania.pl

Pożegnaj zniszczone włosy na długo

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg który:

  • pozwala utrzymać włosy w lepszej kondycji,
  • wygładza kosmyki oraz ułatwia i przyspiesza ich stylizowanie,
  • nawilża i wzmacnia, przez co włosy nie puszą się i nawet bez użycia prostownicy są proste i gładkie.

Idealnie, jeśli efekty widoczne są przez kilka miesięcy. W końcu zabieg nie należy do najtańszych, a i keratyny nie można zbyt często aplikować we włosy. Dlatego decyduj się na sprawdzone marki, które są polecane przez inne użytkowniczki. Możesz też polegać na typach, polecanych przez fryzjerów i stylistów. Oni w końcu najlepiej wiedzą, co najbardziej polubią Twoje włosy. Taką znaną i lubianą marką jest właśnie INOAR. Produkty tej brazylijskiej firmy pozwolą Ci odzyskać rewelacyjny wygląd Twoich włosów i to na bardzo długi czas. Jeśli zadbasz o włosy w odpowiedni sposób także po zabiegu, to kolejny raz po keratynę sięgniesz nawet dopiero za sześć miesięcy.