Tyskie służby w hołdzie poległym policjantom

2
180
fot. 112Tychy

We wtorek 5 grudnia punktualnie o godzinie 17 pod tyskim stadionem zawyły syreny i rozbłysły światła sygnałów. Policjanci, strażacy oraz funkcjonariusze straży miejskiej oddali w ten sposób honor asp. szt. Ireneuszowi Michalakowi i asp. szt. Danielowi Łuczyńskiemu, którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe.

„W piątek 1 grudnia przed godziną 23, na ulicy Sudeckiej 90 we Wrocławiu, policjanci Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna zginęli z rąk bandyty. Asp. szt. Daniel Łuczyński i asp. szt. Ireneusz Michalak pozostawili w rozpaczy rodzinę i przyjaciół oraz wszystkich, którzy z nimi pracowali” – tłumaczą tyscy mundurowi.

fot. 112Tychy

Wczoraj w całym kraju odbyły się ceremonie upamiętniające zmarłych stróżów prawa, w które włączyli się mundurowi z naszego miasta.


źródło: KMP Tychy, 112Tychy

2 KOMENTARZE

  1. którzy stracili życie realizując obowiązki służbowe. Wlasnie jakby wykonywali swoje obowiazki to by żyli.bardziej mnie martwi kilka przypadkow smierci wlasnoe na komendach we Wrocławiu zarzadzanym przez przyjaciela pana Dziuby.A policja niech nie robi cyrki z jakimis hołdamo bo sie tylko bardziej osmieszaja.Pamietam jak debile tańcowaly pod oknami w czasach smiercionosnego wirusa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj