16 listopada ok. godz. 19 na rondzie Paprocańskim doszło do potrącenia mężczyzny poruszającego się na hulajnodze przez kierującego osobowym fiatem.
W trakcie działań ratunkowych na rondzie występowały utrudnienia w ruchu. Potrącony mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście w wyniku potrącenie nie doznał poważnych obrażeń i pozostał na miejscu zdarzenia.
Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca osobówki, który potrącił znajdującego się już na wyznaczonym przejeździe przy oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyznę poruszającego się na hulajnodze. Kierowca osobówki został ukarany mandatem karnym, a po około godzinie działania zostały zakończone.
źródło: 112tychy
Jakoś tych na hulajnogach elektrycznych nigdy mi nie szkoda.